Şeytan Mısın Melek Mi Testi

Android için Çeşitli Araçlar Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3.5 MB
  • Version 1.1
  • Dil Türkçe
  • Firma fazil metin kaya
Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza yükleyebileceğiniz son derece keyifli bir uygulamadır.

Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza yükleyebileceğiniz son derece keyifli bir uygulamadır.

Şeytan Mısın Melek Mi Testi uygulaması sayesinde nasıl bir insan olduğunuzu anlayabilmeniz mümkün. Etrafınızdaki insanlara nasıl davranıyorsunuz? İyi mi yoksa kötü mü? Acaba onlar sizin hakkınızda ne düşünüyor? Siz onların gözünde melek misiniz, yoksa şeytan mı? Tüm bu soruların cevabını bu uygulama sayesinde bulabilirsiniz.

Uygulamada size kişiliğinizle alakalı bazı sorular sorulacak. Bu sorulara içtenlikle ve doğru cevaplar verdiğiniz takdirde uygulama sizin için kişilik analizinizi yapacak. Ayrıca sizin yanlışlarınızı düzeltebilmeniz için de bazı tavsiyelerde bulunacak.Soruların test şeklinde olması işinizi kolaylaştıracak. Bu uygulama sayesinde çevrenizdeki insanların gözünden nasıl göründüğünüzü anlamanız mümkün. Üstelik bu uygulamayı Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilir ve hemen kendinizi tanımaya başlayabilirsiniz.

Şeytan Mısın Melek Mi Testi indir